SAB-Trafo,s.r.o.
Nahořanská 414,Krčín
Nové Město nad Metují
IČ:49812033
tel:491472055
info@sabtrafo.cz
  
 

 NOVĚ U NÁS !!!

 

zsilkovna

 

LPG pumpa

12,20 Kč 

 

 

 NAPIŠTE NÁM

obalka

Toroidní jádra mají ve srovnání s klasickými transformátory podstatně menší vestavěné rozměry a nižší hmotnost (což je důležitý prvek například pro letecký průmysl), vyznačují se vysokou účinností a nepatrným rozptylovým tokem. Významná přednost je variabilnost rozměrů podle přání zákazníka.
Vysoká variabilita rozměrů a jakostí dává široké konstrukční možnosti při stavbě transformátorů s ohledem na jejich konečné použití.


Způsob – 1 – transformátor je navinut v základním provedení a je k němu možné dodat montážní sadu skládající se z upevňovací kovové nebo plastové podložky a dvou kusů gumových podložek – dodává se pouze na přání zákazníka.

SabTrafo SabTrafo SabTrafo
Detail uchycení horní dolní


Způsob – 2 - transformátor je navinut standardním způsobem a jeho střed je zalit polyuretanovou zalévací hmotou, v níž je zalit mosazný sloupek s otvorem pro šroub, nebo zalit na talířek s otvorem.

SabTrafo SabTrafo

 

SabTrafo SabTrafo SabTrafo SabTrafo
vnitřní uchycení sloupku zalitý závit zalitý sloupek zalitý talířek


Způsob – 3 - transformátor je navinut a zcela nebo částečně zalit v zalévací krabici s otvorem pro šroub, nebo s piny pro montáž do plošného spoje. Tímto způsobem můžeme také dosáhnout krytí transformátorů až IP 66.

SabTrafo SabTrafo SabTrafo SabTrafo


Další způsoby - jsou výhradně na přání zákazníka ( montáž do instalační krabice, nebo s držákem na DIN lištu a jiné )

SabTrafo SabTrafo